Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Dodaj nas do zakładek

Galaktyki, Gwiazdy ,Planety

  

Ufo, Najciekawsze ujęcia

Nad Kopulą na Skale Jerozolima
Pod koniec stycznia wiele osób interesujących się specyfiką zjawisk takich jak UFO, skierowało swoje oczy w kierunku Izraela. 28 stycznia nad słynną Kopułą na Skale w Jerozolimie miała miejsce niezwykła manifestacja Niezidentyfikowanego Obiektu Latającego, który nagle rozbłysnął nad popularnym muzułmańskim sanktuarium. Okazuje się, że sprawa tamtego wydarzenia nie ograniczyła się jedynie do spekulacji odnośnie tego czy było to zjawisko z pogranicza tych paranormalnych, czy też mieliśmy do czynienia z mistyfikacją. Izraelskie media poinformowały właśnie, że w świętym dla wyznawców Allacha miejscu, nad którym krążył NOL, odnaleziono dziecko. Ponownie rozgorzała dyskusja.


O odkryciu niemowlęcia w Kopule na Skale poinformował izraelski dziennik "The Jerusalem Post". Oczywiście jedna z pierwszych sugestii, jaka pojawiła się w serwisach badających charakter trudnych do wytłumaczenia zjawisk wskazywała, że dziecko zostało porzucone przez przedstawicieli obcych cywilizacji, którzy rzekomo mieli swój udział w zdarzeniu ze świetlistym obiektem sprzed kilku dni. Oczywiście porzucanie dzieci w świątyniach nie jest niczym nowym. Wielu rodziców, którzy chcą się pozbyć maluchów, pozostawia je właśnie w miejscach kultu religijnego, gdzie są szybko odnajdywane. Całą serię wypadków można by zatem zrzucić na barki zbiegu okoliczności. Pikanterii całej sprawie dodaje jednak pewien fakt. Już wcześniej, kiedy zarejestrowano obecność tajemniczego obiektu nad Kopułą na Skale, pojawiły się sugestie, iż jego aktywność w okolicach miejsca świętego może być nieprzypadkowa - poinformował serwis unexplainable.net. "Czy nie byłoby dziwne, gdyby teraz znaleziono tam dziecko?" - pytał wtedy jeden z internatów, oglądając film dokumentujący UFO nad Kopułą na Skale. "Wygląda to tak, jakby zrzucił coś nad świątynią."

Już wkrótce zostaną przeprowadzone testy DNA, które powinny wiele wyjaśnić. Jeśli dziecko zostało pozostawione przez rodziców pochodzących z Izraela, nie powinno być problemu z ich identyfikacją. Informacje o kodzie genetycznym większości tamtejszych obywateli zgromadzone są bowiem w bazie. Jak zawsze w tego typu sytuacjach, wyraźne są też głosy sceptyków, którzy sądzą, iż cała akcja, zarówno z filmem przedstawiającym rzekome UFO oraz dzieckiem, które zostało porzucone w świątyni, to część przemyślanej kampanii reklamowej - forma popularnego w ostatnim czasie marketingu wirusowego. Jeśli okazałoby się, że tak w istocie jest, to komentatorzy nie mają wątpliwości - przekroczona zostałaby kolejna granica, która dobrej sławy zleceniodawcy całego przedsięwzięcia raczej by nie przyniosła. Ale cóż. Czasami nieważne co, ważne żeby mówili.


Kompilacja manifestacji UFO


Wiele materiałów użytych w filmie pochodzi z NASA